Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat hizmetini firmamız sahip olduğu modern portatif yük asansörleri ile vermektedir. Günümüzde binaların çok katlı olarak inşa ediliyor olması ile evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için bunun sorun olmasına neden olmaktadır. Taşınmak için profesyonel hizmet almak istediğinizde Yılmaz Nakliyat firmamız dinamik ve tecrübeli ekipleri ile yanınızda yer almaktadır. Son teknoloji asansör sistemlerimiz ile rezidans ve plazalar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişilerin taşınmasını sorun olmaktan çıkartmaktayız.

Firma olarak eşyalarınızın güvende olması ve nakliyatın hızla tamamlanması amacıyla alanında uzman ekipler kadar ayrıca modern nakliyat yöntemlerini de kullanmaktayız. Evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde bunu planlı olarak gerçekleştirmekte ve yaptığımız planın gerçekleştirilmesi sırasında sorun yaşanmaması amacıyla da yetkili arkadaşımız ile koordinasyonu ve denetimi sağlamaktayız. Sorun yaşanmadan tam söz verdiğimiz saate nakliyatın tamamlanmasını sağlamaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini almak isteyen kişilerin bunun fiyatını öğrenmek istemeleri karşısında firma olarak bu konuda şu şekilde cevap vermekteyiz. Asansörlü nakliyat firmamız tarafından özel bir şekilde ücretlendirilmemektedir. Eşyaların yüksek katlarda olması halinde ihtiyaç duyulduğunda kullanılmaktadır. Bunun için de taşınma öncesi firmamızdan yetkili arkadaşlarımız evinizi ziyaret etmekte ve dairenizin kaçıncı katta olduğunu görmekte, eşyaların miktarını da gördükten sonra fiyat teklifini sunmaktadırlar. Asansörlü nakliyat yapmamızın ise şu şekilde avantajları bulunmaktadır.

  • Paketlemesi ve ambalajlaması yapılarak koruma altına alınan eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır.
  • Eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adreste eve alınması bu şekilde yapıldığında bina merdivenlerinin kullanılması sırasında ortaya çıkabilecek riskler ortadan kaldırılmaktadır.
  • Nakliyat süreci kısaltılmakta ve sizin taşınma stresini uzun süre yaşamanız önlenmektedir.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti verebilmemiz için binanın yapısının buna uygun olması şarttır. Binanın yapısının buna uygun olması halinde taşınma günü binanın önüne getirilen asansör sisteminin kurulumu ve ardından da testi yapılmaktadır. Bir sorun olmadığı takdirde de nakliyat gerçekleştirilmektedir. Bütçenize uygun fiyatlar ile Ankara içinde şehir dışına taşınmanız gerektiğinde firmamız tecrübeli ekipleri ile hizmet vermekte ve eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat süreci sunmaktadır.

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.