Nakliyat Ambalajlama

Nakliyat ambalajlama eşyaların taşınması sırasında dikkatle yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Paketleme ve ambalajlaması profesyonel ekipler tarafından yapılmamış eşyaların nakliye sırasında zarar görme ihtimali yüksek olmaktadır. Bu nedenle firmamız sunduğu tüm nakliyat hizmetlerinde paketleme ve ambalajlama desteği vermektedir. Evinizi taşımanız sırasında en yorucu süreç olan eşya toplamayı Yılmaz Nakliyat firmamızın bu konuda tecrübeli ekipleri yapmakta ve sizin yorulmadan taşınabilmenizi sağlamaktadırlar.

Ev eşyalarının farklı cinsleri bulunmakta ve bunların de cinsine uygun olarak paketlemesinin yapılması gerekmektedir. Firmamız TSE standardında kaliteli malzeme kullanarak eşyaları cinsine uygun şekilde koruma altına almaktadır. Mobilyalar ve elektronik eşyalar paketleme yapılmadan önce demontajı yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için ilave koruma sağlamak için içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Bu şekilde maksimum koruma altına alınan eşyaların araçlara yüklenmesinde asla bina merdivenleri kullanılmamakta firmamıza ait portatif yük asansörleri kullanılmaktadır. Asansörlü taşımacılık yaparak eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci firmamızın tecrübeli ekipleri ile sunulmaktadır.

Garantili Ankara Nakliyat Yapmaktayız

Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte olan firmamız sunduğu tüm hizmetleri garanti kapsamında sunmaktadır. Bu garantiyi verebiliyor olmamız ise işimizi hataya yer bırakmadan yapıyor olmamız yer almaktadır. Evini taşıması gereken kişilerin eşyalarının zarar görmeden taşınması için uygun fiyatlı nakliyat çözümleri aradığını bilmekte ve düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Her evin eşyasının farklı olduğunu bilerek fiyat teklifimizi telefonda sunmamaktayız. Bunun yerine ilave ücret almadan evinize yapacağımız ziyaret ile eşyaları yerinde görmekte ve diğer gerekli bilgileri de aldıktan sonra teklifimizi sunmaktayız.

Nakliyat ambalajlama hizmetini üstün kalitede veren firmamız evinizi taşımanız gerektiğinde bunun uygun olduğunuz zaman içinde yapılmasını sağlamak adına yılın her günü kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ankara’nın her ilçesinde verdiğimiz şehir içi nakliyat ve ülkemizin her il ve ilçesine verdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmetinde paketleme ve ambalajlama desteğini vermekteyiz. Nakliyat sırasında mümkün olan tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazalar için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Evinizi stres olmadan ve yorulmadan taşımanız için üstün kalitede hizmet vermekteyiz.