Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama hizmeti nakliyat sektöründe büyük ve kaliteli nakliyat firmaları tarafından verilmekte olan bir hizmettir. Firmamızın de geniş ve güvenli depoları bulunmakta ve eşyalarının güvende olarak bir süre beklemesini isteyen kişilere hizmet vermektedir. Geniş depolarımızda eşyalarınız siz ihtiyaç duyana kadar güvenli olarak kalmaktadır. Ankara ilimize yakın geniş depolarımız ile çevre illerde olan kişilerin de bu yönde ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Eşyalarınızın depolarımıza koyulmasını istemeniz halinde adresinizden alarak depolarımıza getirmekte ve ihtiyaç duyduğunuzda da yine adresinize teslim etmekteyiz.

Eşyaları depolarımıza koymadan önce paketleme ve ambalajlama yaparak depoya gelme ve adresinize teslimi sırasında olduğu gibi depolarımızda da güvende olmasını sağlamaktayız. Depolarımıza aldığımız eşyalarınızı özel olarak istiflemekte ve burada diğer eşyalar ile karışmasını önlemekteyiz. Eşyalarınızı almak istediğinizde bunu bir hafta önceden bildirmeniz firmamız açısından faydalı olacaktır. Eşyalar teslim için hazırlanacak ve tam zamanında alabilmeniz sağlanacaktır.

Güvenilir Ankara Eşya Depolama Ve Nakliyat Firmaları

Ankara eşya depolama hizmetini alacağınız firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Bunun bilincinde olmayı önemsemekte ve eşyaların güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Uzun yıllardır üstün kalitede depolama hizmeti veriyor olmanın avantajı ile de en çok talep gören firma olmayı başarmaktayız.  Yılmaz Nakliyat firmamızın almakta olduğu önlemlerin arasında şunlar yer almaktadır.

  • Sigortalı depolama hizmeti vermekte ve bu şekilde olabilecek yangın, sel, deprem gibi doğal afetler sonrasında eşyalar zarar gördüğü için sıkıntı yaşamanızı önlemekteyiz.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve bu şekilde rutubet ve küf oluşumuna izin vermemekteyiz.
  • Düzenli olarak depolarımızı ilaçlayarak böcek ve haşerat oluşumunu önlemekteyiz.
  • Temizlik görevlilerimiz ile depolarımızı düzenli olarak temizlemekte ve eşyaların tozlanmasını önlemekteyiz.

Ankara eşya depolama hizmetinden eşyalarının hepsini ya da bir kısmını bir süreliğine kullanmak istemeyen ama onlara sahip olmaya devam etmek isteyen kişiler yararlanmaktadır. Bu hizmetimizi üstün kalitede vermenin yanında fiyatlarımızı da bütçelerinize uygun olarak belirlemekte ve bu şekilde istediğiniz kadar uzun süre bu hizmetimizden yararlanabilmenizi sağlamaktayız. Firma olarak nakliyat sektöründe kullandığımız yöntemler ve üstün kalitede hizmetimiz ile rakiplerimize de örnek olmaya devam etmekteyiz. Depolama ve diğer hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

Ankara nakliyat firmaları yazımızı incelemek isterseniz tıklayın ve inceleyin.