Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız işini titizlikle yapmakta ve tüm müşterilerinin eşyalarının taşınması sırasında üst düzey koruma altında olmasını sağlamaktadır. Sigortanın değeri günümüzde tam anlamıyla anlaşılmış ve özellikle nakliyat sektöründe sigortanın ihmal edilmediği görülmektedir. Bunun yanında pek çok nakliyat firması sigortalı olarak hizmet verdiğini belirtse de bu sigorta gerçek değerinden değil göstermelik olarak yapılmaktadır. Yılmaz Nakliyat firmamız ise sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmakta ve bunun için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Eşyalarının taşınması sırasında eşyalarım zarar görürse endişesi yaşayan kişilerin bu endişesini ortadan kaldırmakta olan sigortalı nakliyat hizmetimiz ekiplerimiz evinize girdiği anda başlamakta ve eşyalar yeni adrese taşınarak ekipler yeni evinizden ayrılana kadar devam etmektedir. Sigortayı müşterilerimizin taşınma sürecinde içlerinin rahat etmesi amacıyla yapmakta olmamıza karşın aldığımız üst düzey güvenlik önlemleri ile eşyalarınıza bir zarar gelmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Ankara Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Ankara Sigortalı nakliyat bazı nakliyat firmaları tarafından ilave ücretler alınarak yapılmakta olmasına karşın firmamız bu hizmeti ilave ücretler almadan vermektedir. Eşyaların gerçek değerinin belirlenmesi için ekspertizi ücret almadan yaptığımız gibi sigorta yapmak için de ayrıca ücret almamaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bunun için fiyatı telefonda vermemektedir. Çünkü her taşınmanın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve öncelikle eşyalarınızı görmekte diğer gerekli bilgileri de aldıktan sonra bütçenize uygun olan fiyat teklifimiz hazırlanmaktadır. Bu teklifi onaylamanızın ardından da taşınma planı oluşturmaktayız. Planlama yaparken sizin için en uygun günü tespit etmekte ve nakliyat sırasında bir sorun olmamasını yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile sağlamaktayız. Ankara şehrimizde faaliyet gösteren firmamız tüm hizmetlerini sigortalı olarak vermektedir.

Ankara Sigortalı nakliyat yapmakta olan şirketimizin tecrübesi ve işini titiz olarak yapıyor olması sayesinde gün geçtikçe şirketimize olan talep artmaktadır. Bu talepleri de firmamız karşılayabilmek için büyümeye devam etmektedir. Firmamız eşyalarınızın konforlu bir nakliyat süreci ile taşınmasını asansörlü taşımacılık yaparak ve kapalı kasa araçlar kullanarak sağlamaktadır. Dikkatle paketleme ve ambalajlama yapılan eşyalarınız aynı yeni halleri ile yeni adresinize tam belirttiğimiz süre içinde taşınmaktadır. Detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden online olarak alabilirsiniz.