Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yeni bir şehre taşınması gereken kişilerin eşyalarının güvende olarak ve kısa sürede taşınabilmelerini sağlamaktayız. Firmamızın tecrübeli ekipleri ve modern nakliyat yöntemleri ile verdiği üstün kalitede hizmete talep artmaya devam etmektedir. Yılmaz Nakliyat olarak bizlerde evini ya da ofisini farklı bir şehre taşıması gereken bütün kişilerin kaliteli hizmet alabilmesi amacıyla büyümeye devam etmektedir. Geniş araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte, kapalı kasa içleri geniş araçlarımız ile eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler bu hizmeti kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlar ile almak istemektedirler. Firmamız da bu beklentiyi karşılamak için düşük kar marjı ile hizmet vermektedir. Her eşyanın farklı olması ve nakliye maliyetinin de farklılık göstermesi ile belli bir fiyat listesi ile hizmet vermemektedir. Size ve işimize olan saygımız, en uygun fiyat teklifini sunabilmek için evinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyarette gerekli tüm bilgileri almaktayız. Ücret almadan yaptığımız bu ziyaret ile oluşturduğumuz teklifimizi kabul etmenizin ardından da uygun olduğunuz zamanı öğrenerek taşınma planını oluşturmaktayız.

Güvenilir Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Ankara Şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için eşyaları üst düzeyde koruma altına almak gerekmektedir. Firmamız da paketleme ve ambalajlama yapacak personelimizin düzenli olarak eğitimlerden geçmesini sağlamaktayız. TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanarak özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste de montajının yapılması işlemini firmamız ustaları ile yapmakta ve bu ayrıntılar ile uğraşmak zorunda kalmanızı önlemekteyiz. Eski adreste eşyaların toplanması ve yeni adresinizde de yerleştirilmesini ekiplerimiz yapmaktadır.

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmetini almak istediğinizde bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde Ankara’dan ülkemizin hangi il ve ilçesine taşınmanız gerekirse oraya sizler için hizmet götürmekteyiz. Tüm taşınma sürecini yetkili arkadaşımız denetleyerek, koordine etmekte ve sizlerin eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız. İşimizi tam söz verdiğimiz saate tamamlamakta eşyalarınızı teslim aldığımız gibi yeni olarak teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.