Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara ofis taşımacılığı hizmetini köklü bir nakliyat firması olarak bu alanda deneyimli ekiplerimiz ile üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak vermekteyiz. Ofisler işlerin yürütüldüğü yerler olarak taşınması gerektiğinde bunun en kısa sürede tamamlanması gerekmektedir. Çünkü kapalı kaldığı süre içinde çalışılması mümkün olmayacağından işler aksayacaktır. Yılın her günü çalışmakta olan firmamız sizin işlerinizin aksamaması için en uygun olduğunuz zamanda taşınmasını sağlamaktadır. Yılmaz Nakliyat olarak işimizi hataya yer bırakmadan yapmakta ve kıymetli ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız ofisinize gelerek eşyaların miktarını görecek ve diğer gerekli bilgiler de alınarak fiyat teklifi sunulacaktır. Teklifimizi onaylamanız üzerine de taşınma günü belirlenerek bu gün için bir taşınma planı oluşturulacaktır. Taşınma günü ise yeterli sayıda personel ve araç ile gelinecektir. Bu ekibin başında olan yetkili arkadaşımız ise koordinasyonu yapacak ve olabilecek aksilikler için önlemler alınmasını sağlayacaktır.

Garantili Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetimizi üstün kalitede vermekte ve eşyaların zarar görmeden nakliyesini gerçekleştirerek üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Güvenilir firma olmayı ön planda tutmakta olan firmamız sizlere verdiği sözlerde durmakta nakliyatı tam söz verdiğimiz süre içinde tamamlamaktadır. Verdiğimiz üstün kalitede hizmetimizde ise şu detaylar bulunmaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta ve karışmasını önlemekteyiz. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz.
  • Üst katlarda olan ofislerin eşyalarını asansörlü taşımacılık ile araçlara almakta ve yeni ofiste de yine asansör sistemleri kullanarak taşımaktayız.
  • Kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış araçlar kullanmakta ve eşyaların trafikte oldukları zamanda da güvende olmasını sağlamaktayız.

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetinde sigortayı asla ihmal etmemekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Hazırlanan rapor doğrultusunda eşyaları gerçek değerinden sigortalamaktayız. Ekiplerimiz ofisinize girdiği anda sigortayı başlatmakta ve yeni ofise eşyalar taşınarak yerleştirildikten sonra ekibimiz ayrılana kadar devam ettirmektedir. Ankara ilimizin her ilçesinde olan ofislerinizin şehir içinde ve şehirler arasında taşınması gerektiğinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile yanınızda yer almaktayız.