Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat hizmetini garantili olarak vermekte olan firmamız uzun yıllardır sektörde yer almanın deneyimi ile işini hataya yer bırakmadan yapmaktadır. Tüm personelimiz deneyimli ve işini en iyi yapan kişilerden oluşmaktadır. Bu özelliğimiz ile de nakliyat hizmetini almak istediğinizde uzman ekipler ile eşyalarınızın zarar görmeden üst düzey koruma ile taşınmasını sağlamaktayız. Yılın her günü çalışmakta ve bu sayede uygun olduğunuz zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Avrupa’da geliştirilen nakliyat teknolojilerini takip etmekte ve bunları ülkemize getirerek Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Taşınması gereken kişilerin eşyalarının zarar görmeden ve kısa sürede taşınması beklentisini firmamız işini titiz olarak yapması ile karşılamaktadır. Evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde bunu planlı olarak gerçekleştirmekte ve bütün süreci yetkili arkadaşımızın koordinasyonunda yürütmekteyiz. Bu sayede eşyaların taşınması sırasında sizin zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz. Taşınma günü geniş bir ekip ile gelerek işimizi tam belirttiğimiz zaman da tamamlamaktayız.

Profesyonel Ankara Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Ankara Şehir içi nakliyat sırasında bunu profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan almanız halinde yorulmadan ve eşyalarınız zarar görmeden taşınmanız mümkün olmaktadır. Bunun gerçekleşmesini de işinde uzman ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Firmamızdan alacağınız nakliyat hizmetinde şu detaylar yer almaktadır.

  • Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi için zaman kaybı yaşamazsınız bu ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Paketleme ve ambalajlama kaliteli malzeme ve her eşyanın cinsine uygun teknik ile yapılarak maksimum koruma sağlanmaktadır.
  • Üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınma sırasında zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılık yapılarak eşyalar için konforlu ve hızla tamamlanan nakliyat süreci oluşturulmaktadır.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta ve koruma düzeyini arttırmaktayız.

Ankara Şehir içi nakliyat hizmetimizi üstün kalitede veriyor olmamıza rağmen istenmeyen kazaların her zaman olabileceğini bilen firmamız sigortayı asla ihmal etmemektedir. Sigortalı nakliyat sırasında eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Evinize gelen eksper arkadaşlarımız öncelikle gerekli bilgileri alarak fiyat teklifini sunmakta ve teklifin kabul edilmesi halinde de ekspertiz raporu hazırlamaktadır.  Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekte ve yorulmayacağınız memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.