Nakliyat sektörü gelişmeye devam etmekte ve Yılmaz Nakliyat firmamız da bu sektörün gelişmesinde öncü rol oynamaktadır. Hakkımızda belirtilmesi gereken önemli noktalardan birisi uzun yıllar önce kurulmuş ve bu süre içinde edindiği deneyim ile üstün kalitede nakliyat hizmeti vermeye de devam etmekte olduğumuzdur. Profesyonel olarak verdiğimiz nakliyat hizmeti ile taşınması gereken eşyalarınızın maksimum güvenlik ile nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir olmaya ön planda tutmakta ve sizlere verdiğimiz sözlerde durmakta eşyaların maksimum koruma altında olacağı nakliyat hizmetimizi kısa zamanda tamamlamaktayız.

Nakliyat hizmetinde insan unsuru gibi kullanılan yöntemler ve araçlarda çok önemlidir. Eşyaların nakliyesi sırasında içlerine koyulacağı araçları düzenli olarak yenilemekteyiz. Kapalı kasa, içleri geniş araçlar ile hizmet vermekteyiz. Ülkemizde yolların çok düzgün olmadığı bilinmekte ve bunun için araçların içlerini süngerle kaplayarak bu bozuk yollarda oluşan sarsıntılar sırasında zarar görmemesini sağlamaktayız. Eşyaların güvenliği için dikkat edilmesi önemli noktalardan birisi evlerden alınarak araçlara yüklenmesi sırasında bina merdivenlerinin kullanılmamasıdır. Bina merdivenlerinin kullanılması sırasında oluşacak riskler firmamızın sahip olduğu portatif yük asansörleri kullanılarak önlenmektedir. Çok yüksek katlara ulaşan asansör sistemlerimiz ile rezidans ve plazalarda yaşayan kişiler içinde taşınmayı sorun olmaktan çıkartmaktayız.

Yılmaz Nakliyat Hakkımızda ve Misyonumuz

Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturduğumuzdur. Nakliyat hizmetinin hata kabul etmediğini bilmekte ve işimizi hataya bırakmadan yapmaktayız. Profesyonel ekipler ile hizmet vermekte olan firmamız büyümeye devam ederken ekibimize teni katılacak kişilere gerekli eğitimleri vermektedir. Düzenli testler yapmakta ve işinde hata yapan kişilerle yollarımızı ayırmaktayız. Ankara merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamızın sunduğu hizmetleri şu şekilde saymamız mümkün olmaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama
  • Asansörlü taşımacılık
  • Sigortalı taşımacılık

Firma olarak hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ise tüm müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmeti bütçelerine uygun fiyatlar ile alabilmelerini sağlıyor olduğumuzdur. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve asla eşyaları görmeden fiyat teklifi sunmamaktayız. Yılın her günü kesintisiz çalışarak ihtiyaç duyduğunuz anda nakliyat hizmetini geniş ekiplerimiz ile alabilmenizi sağlamaktayız.