Ankara Nakliyat Firmaları

Ankara içi nakliyat
Ankara İçi Nakliyat
Ekim 20, 2020
Ankara şehir içi nakliye fiyatları
Ankara Şehir İçi Nakliye Fiyatları
Ekim 20, 2020

Ankara Nakliyat Firmaları

Ankara nakliyat firmaları

Ankara nakliyat firmaları içerisinde olan firmamız; Ankara’daki müşterilerimizin eşyalarını Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli şekilde taşımaktadır. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak geniş araç filomuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşterilerimizi önemseyen hizmet politikamız ile uzun yıllardır sektörde varlığımızı sürdürmekte ve nakliye sektöründe öne çıkabilmekteyiz.

Ankara Nakliyat Firmaları Arasından En İyisi

Ankara’da hizmet veren firmamız Ankara içi nakliyat hizmeti talep eden müşterilerine aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçtikten ve talep ettikleri hizmetleri bildirdikten sonra taşınmalarının ne kadar süreceği nakliye ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Müşterilerimizin belirledikleri saat ve gün içerisinde bu taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Trafik ya da diğer faktörler göz önüne alarak firmamız eşyaların nakliyesinde geç kalma ya da erteleme gibi bir durum olmadan eşyaların yeni adreslerine taşınmalarını sağlamaktadırlar. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen nakliye işlemi sayesinde müşterilerimizin taşınma süreçleri onlar için uzun ve zorlayıcı olmamaktadır.

Güvenli Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Ankara nakliyat firmaları içerisinde sektörde yer edinmiş ve güvenilir olarak nitelendirilen bir firma olarak hizmet kalitemizi iyileştirmemizin yanı sıra, hizmetlerimizi de çeşitlendirmekteyiz. Müşterilerimize şehir içi nakliyat hizmetlerinin yanında şehirler arası nakliyat hizmetleri de vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine il, ilçe ya da köy fark etmeksizin eşyaların nakliyesini gerçekleştirebilecek araç ve ekipmanlara sahibiz. Hızlı olduğu kadar güvenli nakliye hizmeti vermeyi de amaçlamaktayız. Maksimum 3 gün içerisinde Ankara’ya en uzak şehre bile eşyaları sıfır hasar ile götürebilmekteyiz. Eşyaların nakliye araçları içerisinde kaldıkları süre arttıkça hasar riski de artış göstermektedir. Ancak eşyaların doğru paketlenmesi ve nakliye aracında doğru konumlandırılması durumunda hasar riskleri en aza indirilebilmektedir. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için müşterilerimizin eşyalarını doğru teknikler ile paketlemekte ve yerleştirmekteyiz.

Ankara Nakliyat Firmaları Haricindeki Hizmetlerimiz

Firmamız uzun senelerdir taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için müşterilerimizin taşınma sürecini kolaylaştırabilecek olan hizmetleri verdiğimiz hizmetlere zaman içerisinde dahil etmekteyiz. Evini ya da ofisini taşıyan müşterilerimizin günlük rutinlerinden ödün vermeden taşınma süreçlerini sonlandırabilmelerini amaçlamaktayız. Bunun için müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları ise şöyledir:

  • Eşyalarını paketlemek ile uğraşmak istemeyen ya da hangi eşyayı nasıl paketlemesi gerektiğini bilmeyen müşterilerimize eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşya paketlemede kullanılan bütün malzemeler ve ambalajları ise ekiplerimiz temin etmektedir.
  • Eşyalarını mevcut adresinden acil taşıması gereken fakat henüz yeni adresi belli olmayan müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Sırf eşyaları taşımak için istemedikleri bir eve ya da ofise taşınmalarını önlemek için istedikleri kadar süre eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz.
  • Müşterilerimizin maddi ya da manevi değer verdikleri eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşacaklarından emin olabilmeleri için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz.
  • Eşya sayısı fark etmeksizin hem ev hem de ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Ankara Taşımacılık Hizmetleri

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak fiyat politikamızı her bütçeden bireyin hizmet alabileceği şekilde belirlemiş bulunmaktayız. Uygun ücretler ile Ankara nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara nakliyat firmaları içerisinde hem fiyatlarını düşük tutup hem de hizmet kalitesini yüksek tutan firmalar içerisinde öncü bir firma olmaktayız. Müşterilerimizin taşınma süreçlerinde bütçelerini dert etmeden kaliteli hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir