İstanbul nakliyat
İstanbul Nakliyat
Ocak 16, 2021
Kırıkkale nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Ocak 18, 2021

İzmir Nakliyat

İzmir nakliyat

İzmir nakliyat

İzmir nakliyat hizmeti veren bir firma olarak taşınma sürecini sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması olarak görmemekteyiz. Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinin her aşamasında hizmet verebilmekteyiz. Bu sayede taşınmaya karar verdikten sonra herhangi bir iş yapmalarına gerek kalmadan yeni evlerine yerleşebilmelerini sağlayabilmekteyiz. İzmir nakliyat firması olarak uygun fiyatlar ile kaliteli nakliye hizmeti sunabilmek için her geçen gün hizmet kalitemizi daha da iyileştirmeye çalışmakta ve müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkate almaktayız. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım ile şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

İzmir Nakliyat Firması

Taşınma süreci hem mental açıdan hem de fiziksel açıdan oldukça zorlayıcı bir süreç olmaktadır. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yönetilmesi durumunda, eşyalar geri dönüşü olmayacak şekilde hasar alabilmektedir. Ancak firmamız seneler içerisinde tamamladığı başarılı nakliye hizmetleri ile güvenlik garantisi vermektedir. Nakliye sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Yine de eşyalar beklenmedik sebeplerden dolayı hasar alabilme riskini hep taşımaktadırlar. Bu tarz durumlarda müşterilerimizin mağdur olmamaları için İzmir sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigortalı eşyaların aldıkları her hasarı firma olarak üstlenmekteyiz. Güvenlik garantisi verdiğimiz için müşterilerimizin herhangi bir şekilde mağdur olma olasılıkları bulunmamaktadır.

İzmir Ofis Taşıma Firması

İzmir nakliyat hizmeti veren bir firma olarak evden eve nakliyat hizmeti vererek sektöre giriş yapmış olsak da günümüzde hem ev hem işyeri taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilerimize de kurumsal müşterilerimize de aynı özeni göstermekteyiz. İzmir ofis taşımacılığı hizmeti kapsamında kurumsal müşterilerimizin değerli eşyalarının kırılmasını, bozulmasını, çalınmasını ya da hasar almasını önleyerek eşyaların yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyaların hızlı ve hasarsız şekilde binadan çıkartılmasını sağlamaktayız. Ayrıca eşyaları nakliye araçlarına birbirlerine hasar vermeyecek ve düşmeyecek şekilde yerleştirmekteyiz.

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Eşyaların yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaşabilmeleri için doğru teknik ve ambalajlar ile paketlenmeleri gerekmektedir. Firma olarak İzmir eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca paketlenecek olan eşyaların demontajını da yapabilmekteyiz. Bu süreçte eşyaların paketlenmesinden ve demonte edilmesinde kullanılan her malzemeyi ve ekipmanı ekiplerimiz getirmektedir. Müşterilerimizden herhangi bir malzeme ya da ekipman talep etmemekteyiz. Kırılacak olan eşyaların özel olarak paketlenmesini sağlamaktayız. Uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti sunarak her müşterimizin bütçesini aşmadan taşınma aşamasını kolaylaştırabilmesini sağlamaktayız.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir nakliyat hizmeti veren bir firma olarak deneyimli, işinin ehli, dinamik kişilerden nakliye ekiplerimizi oluşturmaktayız. Her ekibimizde tesisat işlerinden anlayan, marangozluk işlerini bilen ve eşyaların ne şekilde paketlenip yerleştirilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olan kişiler bulunmaktadır. Yılmaz Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz ve bu sebeple müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini dinledikten sonra nakliye planı hazırlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun nakliye hizmetleri sunmaktayız. İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak eşya paketleme, eşya depolama, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma gibi hizmetler verebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir