Keçiören Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat
Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Nisan 30, 2019
Ankara nakliyat firmaları
Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları
Nisan 30, 2019

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini köklü bir nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekteyiz. Ev taşımanın bütün stresini ve yoruculuğunu üzerinizden almakta eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat süreci sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile eşyaların zarar görmemesi için üst düzey güvenlik önlemleri almaktayız. Geniş ekipler ile hizmet vermekte ve taşınma sürecinin kısa sürede tamamlanarak yeni adresinizde normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız.

Her müşterimizin eşyası özeldir ve her nakliyatın da maliyeti farklıdır bu bilinçle asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde ilave ücret almadan evinize ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları yerinde gördükten nakliyatın yapılması için gerekli diğer bilgileri de aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız. Düşük kar marjı ile hizmet vermekte olmamız sayesinde bütçenize uygun fiyatlar ile evinizi taşımanızı sağlamaktayız.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmaları

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan pek çok firma bulunmaktadır. Bunlar arasında Yılmaz Nakliyat firmamız profesyonel ekipleri ile üstün kalitede hizmet veriyor olması ile öne çıkmaktadır. Kullandığımız modern nakliyat yöntemleri ile de rakiplerimize örnek olmaya devam etmekteyiz. Eşyalarınızın güvende olacağı ve hızla tamamlanacak nakliyat hizmetini şu şekilde vermekteyiz.

  • Taşınma günü yeterli sayıda personel ile evinize gelerek paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaları firmamız ustaları sökmekte ve yeni adresinizde de montajını yapmaktadır.
  • Üst katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmakta ve bina merdivenlerini asla kullanmamaktayız.
  • Yeni model, kapalı kasa içleri geniş ve süngerle kaplı araçlarımıza eşyaları özel teknikler ile istifleyerek trafikte de güvende olmasını sağlamaktayız.
  • Anlayışlı ve güler yüzlü olmaya önem vermekte ve bu stresli dönemi kısa sürede tamamlamanızı sağlamaktayız.

Keçiören evden eve nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sıkıntı yaratmasını önlemekteyiz. Keçiören ve Ankara’nın tüm ilçelerine taşınmanız gerektiğinde olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin hiçbir il ve ilçesine uzak dememekte eşyalarınızın güvende olarak taşınmasını sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir