Ankara Taşımacılık

Ankara şehir içi nakliye fiyatları
Ankara Şehir İçi Nakliye Fiyatları
Ekim 20, 2020
Demetevler nakliyat
Demetevler Nakliyat
Ekim 28, 2020

Ankara Taşımacılık

Ankara taşımacılık

Ankara taşımacılık hizmeti veren firmamız gerekli güvenlik ve hijyen önlemleri alarak bu hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile sektörde tercih edilen bir firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmeti sunmakta ve taşınma sürecini onlar için stressiz, problemsiz, kendilerine yük olmayacak şekilde atlatmalarını sağlamaktayız. İletişim adreslerimiz üzerinden taşınma süreçleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmeleri, taleplerini iletebilmeleri ya da süreç ile ilgili sorularını yöneltebilmeleri mümkündür.

Aynı Gün Ankara Taşımacılık Hizmeti

Ankara içi taşımacılık hizmeti veren firmamız; hem şehir içi hem de Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarını Türkiye’nin istedikleri herhangi bir yerine götürebilmekteyiz. Nakliye hizmetlerimizi mümkün olan en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktayız. Müşterilerimize öncesinde nakliye işleminin kaç gün süreceğini ve hangi saat aralığında taşımayı gerçekleştireceğimizi bildirmekteyiz. Şehir dışına taşınacak olan eşyaları mesafeye göre değişmekle beraber maksimum 3 günde, Ankara içine taşınacak olanları ise aynı gün yeni adreslerine teslim etmekteyiz. Oluşabilecek olası aksaklıkları önceden düşünerek gerekli önlemleri almakta ve dış etkenlerden kaynaklanabilecek problemleri de müşterilerimize bildirerek hareket etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Eşya Paketleme Hizmetli Ankara Taşımacılık

Ankara taşımacılık hizmeti veren firmamız; nakliye hizmetinin yanı sıra paketleme hizmeti de vermektedir. Eşya paketleme hizmeti ile beraber müşterilerimizin taşınma süreçlerini daha stressiz ve telaşsız geçirmelerini amaçlamaktayız. Aynı zamanda günlük hayatlarında kendilerine bir yük olabilecek şekilde eşyaların türlerine göre ayrılması ve paketlenmesi ile uğraşmalarını da engellemekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını türlerine göre uygun ambalaj ve koliler ile paketlemekteyiz. Kullandığımız koliler kişiye özel ve tek kullanımlık koliler olmaktadır. Mutfak eşyaları gibi kırılabilecek eşyalar için ise hijyenik ambalajlar tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin kıyafetlerinde kırışma olmaması için özel poşetler ile veya portatif gardırop uygulaması ile kıyafetlerini bize teslim ettikleri gibi yeni adreslerine nakli etmekteyiz. Ayrıca yatak gibi eşyaları için de özel kılıflar kullanarak en hijyenik şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Eşya Taşıma Sigortası İle Güvenilir Taşınma Süreci

Eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine aktarılabilmesi için paketlemelerinin düzgün yapılması, nakliye aracına eşyaların düzgün yerleştirilmesi ve süreci deneyimli bir ekibin yönetmesi gerekmektedir. Bu şartların hepsini firmamız sağlamaktadır. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için çalışanlarımız eşyaların hasar almayacağı şekilde doğru teknikler ile taşınmalarına özen göstermektedir. Ancak antika, elektronik ya da maddi ve manevi değeri olan herhangi bir eşyanın güvenle taşınacağından emin olmak isteyen müşterilerimiz bulunabilmektedir. Geçmişte yaşadıkları kötü nakliye deneyimlerinden dolayı, kendilerine güvenli hizmet verebilecek bir firma arayışında olmaktadırlar ve sigortalı nakliyat hizmetimiz ile bu müşterilerimizin güvenini sağlamaktayız. Dış etkenler kaynaklı olarak eşyaların alabilecekleri olası bir zararda, bütün hasarı firmamız karşılamaktadır.

Bütçeye Uygun Taşımacılık Hizmeti

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek kadar uygun fiyatlı hizmet vermeyi de önemsemekteyiz. Ankara taşımacılık hizmeti alan müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetlerin bedelini almaktayız. Ticari kaygı gözetmeksizin düşük kar marjı ile hizmetleri fiyatlandırmaktayız. Uygun ücretlerle nakliye hizmeti verdiğimiz için tek tip müşteri kitlesine sahip olmamaktayız. Her bütçeden bireysel ve kurumsal birçok müşterimizin nakliye ihtiyacını karşılamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir