Demetevler Nakliyat

Ankara taşımacılık
Ankara Taşımacılık
Ekim 20, 2020
Altındağ nakliyat
Altındağ Nakliyat
Ekim 28, 2020

Demetevler Nakliyat

Demetevler nakliyat

Demetevler nakliyat hizmeti veren firmamız gerekli güvenlik ve hijyen önlemlerini alarak nakliye hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısı, taşınacağı mesafenin ne kadar uzaklıkta olduğu, talep ettikleri ek hizmetlere göre nakliye ücretini hesaplamaktayız. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak seneler içerisinde edindiğimiz müşteri kitlemiz ile toplumun her bütçeden bireyine hitap etmekteyiz.

Demetevler Nakliyat Asansörlü Taşıma

Eşyaların mevcut konumundan nakliye araçlarına yüklenmesi kısmı sırasında birçok eşyanın hasar alabilme riski bulunmaktadır. Taşınmaya ve nakliye firmalarına sıcak bakmayanların birçoğu, eşyaların evden çıkartılırken zarar görmesi sebebi ile bu süreci gözlerinde büyütmektedirler. Eşyaların bulunduğu binanın duvarlarının zarar görmesi, eşyaların bir parçasının kırılması gibi durumlar oluşabilmektedir. Ancak bunlar profesyonel olmayan firmalardan nakliye hizmeti alanların başına gelen problemlerdir. Firmamız uzun yıllardır profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının bulunduğu yerin durumuna göre eşyaların nasıl çıkartılacağı konusunda ekiplerimiz karar vermektedirler. Özellikle yüksek katlı binalarda oturanlar ve oturdukları binanın dar merdiveni olanların eşyaları Demetevler asansörlü nakliyat araçları ile dışarıya çıkartılmaktadır.

Eşyalar direkt olarak balkon, teras ya da geniş bir pencereden dışarıya çıkartıldığı için hasar alması gibi bir durum yaşanmamaktadır. Aynı zamanda eşyaları merdivenden indirmek ile kıyaslandığında çok daha kısa sürmektedir.

Demetevler Nakliyat Ev ve Kurum Taşımacılığı

Demetevler nakliyat hizmeti veren firmamız, ev veya iş yeri olması fark etmeksizin nakliye hizmetini güvenle gerçekleştirebilecek donanıma sahiptir. Özellikle kurumsal işletmelerin taşınma süreçlerinde gösterilmesi gereken özen çok daha fazla olabilmektedir. Ancak firmamız senelerdir birçok müşterisine Demetevler ofis taşımacılığı hizmeti verdiği için bu alanda oldukça deneyimlidir. Eşyaların kaybolması ya da zarar görmesi gibi bir durum yaşanmamaktadır. İş yerlerinde bir yandan çalışma devam edeceği için müşterilerimizin talep ettikleri gün ve saat aralıklarında nakliye işlemini gerçekleştirip işlerinin sekteye uğramasının önüne geçmekteyiz. Ayrıca günlük hayatlarındaki rutinleri yeterince yorucu olduğu için evlerini taşıyacak olanlar için de strese girmelerine gerek kalmadan hızlı ve pratik bir nakliye planlaması yapmaktayız.

Doğru Teknikler İle Eşya Paketleme Hizmeti

Müşterilerimizin talep etmeleri durumunda onlara eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için doğru paketlenmeleri gerekmektedir. Eşyalar eğer düzgün bir şekilde paketlenmez ise; nakliye esnasında paketleri yırtılabilmekte ve hasar alabilmektedirler. Müşterilerimizin paketleme işlemini doğru teknikler ile yapamayacaklarını düşünmeleri ya da yapmak istememeleri durumunda; deneyimli ekiplerimiz her eşyanın türüne göre uygun koli ya da ambalajı kullanarak paketleme yapmaktadır. Eşya paketleme aşamasında kullanılacak olan bütün koli ve ambalajları ise ekibimiz yanlarında getirmektedirler. TSE standartlarına uygun, tek kullanımlık malzemeler ile paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Taşımacılık Hizmetleri

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak firmamız ticari kaygılar ile değil müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibini benimsemektedir. Demetevler nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin eşyalarını sıfır hasar ile yeni adreslerine ulaştırmayı amaçlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimize eşyalarının paketlenmesinden yeni adresine taşındıktan sonra montajının yapılmasına kadar birçok hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuzdaki son model araçlarımız ve ekipmanlarımız ile müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda kendilerine uygun fiyatlar sunmakta ve taşınma sürecinin hem maddi hem de manevi açıdan kendileri için daha kolay geçmesini sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir