Etimesgut Nakliyat

Çubuk nakliyat
Çubuk Nakliyat
Ekim 28, 2020
Gölbaşı nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kasım 3, 2020

Etimesgut Nakliyat

Etimesgut nakliyat

Etimesgut nakliyat hizmetini uzun yıllardır sektörümüzde öncü kabul edilebilecek hizmet politikalarımız ile vermeye devam etmekteyiz. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimize hem şehir içi hem şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli bir personel ile çalışmaktayız. İletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Gerekli bilgileri aldıktan sonra ekibimiz müşterilerimizin belirttiği gün ve saatte nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir. Eşyaların taşınacağı yeni adresleri hazır olmayanlar ise istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilmektedirler. Ardından yeni adresleri belli olduğunda eşyalarının yeni adreslerine taşıması yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Etimesgut Nakliyat Firması

Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile Etimesgut nakliyat hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarımız taşıma öncesinde ücretsiz ekspertiz çalışması yapmaktadır. Ardından oluşturulan taşınma planı kapsamında müşterilerimize detaylı bilgi vermektedir. Müşterilerimiz ile güler yüzlü bir şekilde iletişim kuran çalışanlarımız, müşterilerimizin akıllarına takılan bütün sorulara cevap vermektedirler. Taşınma sürecinde nakliyeden sorumlu ekip ile müşterilerimiz devamlı iletişim halinde olmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti odaklı bir nakliye hizmeti ancak müşterilerimizin beklentilerine cevap vererek mümkün olduğu için bu noktada ilk olarak onları dinleyerek bir plan oluşturmaktayız.

Etimesgut Nakliyat Alanında Asansörlü Taşımacılık

Nakliye hizmetimizi geniş araç filomuz ile problemsiz bir şekilde vermekteyiz. Etimesgut nakliyat hizmetini araç filomuzdaki son model araçlar ile vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz araçlar belirli periyotlarda yenilenmektedirler. Ayrıca araçlar her kullanıldıktan sonra temizlikleri yapılmaktadır. Düzenli olarak da bakımları yaptırılmaktadır. Bu sayede araçlarımız her an nakliye amacı ile kullanılmaya hazır olmaktadır. Taşımacılık hizmeti verdiğimiz sırada araçların arızalanmaması için bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız son teknoloji araçlar oldukları için nakliye hizmetinin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadırlar. Etimesgut Asansörlü nakliyat hizmetimizde kullandığımız araçlar ile oldukça yüksek katlı binalardan eşya taşıyabildiğimiz için müşterilerimizin araçlarımızın ve ekipmanlarımızın yeterliliği konusunda da endişe etmelerini gerektirecek bir durum bulunmamaktadır.

Bireysel Nakliyat Hizmetleri

Nakliye firmamız bireysel müşterilere oldukça çeşitli nakliye hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin evlerinden taşınma süreçlerini daha kolay ve stressiz hale getirebilmek için kendilerine eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyaların ambalajlarını ekiplerimiz yanlarında getirmektedirler ve eşyaların hasar görmemesini sağlayacak şekilde paketlemektedirler. Eşyalarının sayısı fark etmeksizin bir, birkaç ya da bütün evin eşyalarının taşınmasını isteyebilmeleri mümkündür. Ticari kaygı gözetmeksizin müşterilerimize uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Eşyaların taşınacağı mesafe ve alacakları hizmete göre fiyatlandırma yapmaktayız.

Etimesgut evden eve nakliyat hizmetlerimizi inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir