Çankaya nakliyat
Çankaya Nakliyat
Ekim 28, 2020
Etimesgut nakliyat
Etimesgut Nakliyat
Kasım 3, 2020

Çubuk Nakliyat

Çubuk nakliyat

Çubuk nakliyat hizmetini hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde uzun yıllardır vermekteyiz. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak güler yüzlü personelimiz, birinci kalite malzemelerimiz ve son model araçlardan oluşan filomuz ile nakliye hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan onlara kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Kısa Mesafeli Çubuk Nakliyat Hizmeti

Firmamız Ankara içi Çubuk evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Mesafenin kısa ya da uzak olması fark etmeksizin müşterilerimizin belirttiği yeni adreslerine eşyaları aynı özen ile taşınmaktadır. Eşyaların hasarsız ve problemsiz bir şekilde yeni adreslerine taşınabilmesi için asansörlü nakliye araçları ile eşyalar evden çıkartılmaktadır. Asansörlü nakliye araçlarının paletleri müşterilerimizin geniş pencere, balkon ya da teraslarına sabitlendikten sonra eşyalar mümkün olan en kısa süre içerisinde aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenmektedir. Araçlarımızın bakımları ve temizlikleri düzenli olarak yapıldığı için nakliye sırasında herhangi bir sıkıntı çıkmamaktadır.

Çubuk Nakliyat Firması

Profesyonel bir firma olduğumuz için müşterilerimizin nakliye sektörü ile alakalı ihtiyaç duydukları bütün hizmetlere cevap vermeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple eşyalarının evden taşınması gereken fakat eşyaların taşınacağı yeni adresleri henüz hazır olmayan müşterilerimizin de sıkıntıdan kurtulabileceği bir hizmet vermekteyiz. Çubuk Eşya depolama hizmetimiz ile beraber müşterilerimiz istedikleri kadar eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilmektedirler. Firmamızın büyük, havalandırmasına ve temizliğine dikkat edilen, çalınma tehlikesi yaşanmayacak şekilde korunan depoları bulunmaktadır. Çubuk nakliyat hizmeti alıp eşyalarının depomuzda muhafaza edilmesini isteyen müşterilerimizin mevcut adreslerine ekiplerimiz giderek eşyaları almaktadırlar. Güvenli bir şekilde paketlenerek eşyalar depolarımıza getirilmektedir. Ardından müşterilerimiz eşyalar için bir yer bulduklarında birkaç gün öncesinde firmamız ile iletişime geçerlerse, eşyalar yeni adreslerine güvenli bir şekilde aktarılmaktadır.

Nakliye Sektöründe Uzun Yılların Getirdiği Tecrübe İle Hizmet

Firma olarak uzun yıllardan taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu süreçte sektörde tutunabilmenin ticari kaygılar ile değil de müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile mümkün olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin geri dönüşlerini, hizmetimiz ile ilgili bildirimlerini dikkate alarak kendimize bir yol belirlemekteyiz. Ev nakliyesi ile başladığımız bu işte; Çubuk şehirler arası nakliyat, eşya paketleme, eşya depolama, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliye gibi birçok yeni hizmet ile devam etmekteyiz. Taşınma sürecini müşterilerimiz için daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktayız. Profesyonel bir nakliye hizmeti ile aslında eşyaların hasar görmesinden ya da taşınma sürecinin uzamasından endişe etmelerine gerek olmadığını göstermeye çalışmaktayız.

Garantili ve Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak uzun yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerimizin eşyalarının hiç hasar almadan yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz; hangi eşyaların hangi ambalaj ile ne şekilde paketlenmesi gerektiğini, eşyaların hasar almaması için nasıl taşınacağını, asansörlü nakliye araçları dahil olmak üzere araç ve ekipmanların doğru kullanımının nasıl olduğunu bilmektedirler. Alanında uzman bir ekip ile çalıştığımız için müşterilerimize eşyalarının hasar almayacağını garanti edebilmekteyiz. Çubuk nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin yine de maddi ya da manevi değeri fazla olan eşyalarının nakliyesi konusunda endişe etmeleri durumunda, olası hasarı karşılamaktayız. Çubuk Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarını sigortalamakta ve taşınma sürecinde eşyalarının hasar almasından endişe etmelerini önlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir