Nakliyat ankara
Nakliyat Ankara
Kasım 3, 2020
Pursaklar nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Kasım 10, 2020

Polatlı Nakliyat

Polatlı nakliyat

Polatlı nakliyat hizmeti veren firmamız; Ankara’nın köklü nakliyat firmalarından biridir. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdürmekte ve hizmetlerini çeşitlendirmenin yanı sıra hizmet kalitesini de iyileştirmektedir. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak taşımacılık hizmetinin müşterilerimizin memnun kalabilecekleri standartlarda verilmesi gerektiğinin bilincinde olan bir firma olmaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile veren firmamız; düşük kar marjı ile verdiği hizmet sonucunda halkın her kesimine hitap etmektedir. Geniş araç filomuzda müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek asansörlü araçlar, kapalı kasa kamyonlar gibi pek çok araç bulunmaktadır. Bu araçların bakımları ve temizlikleri ise düzenli aralıklar ile yapılmaktadır.

Planlı ve Hızlı Polatlı Nakliyat Süreci

Firma olarak bize eşyalarının taşınması için başvuran müşterilerimizin eşyalarının direkt olarak nakliyesini gerçekleştirmemekteyiz. Öncesinde hasarsız, kaliteli bir nakliye hizmeti verebilmek adına nakliye planı yapmaktayız. Bunun için müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısı, talep ettikleri hizmetler ve yeni eşyaların taşınacağı yerin mevcut adrese olan mesafesi gibi birçok konuda müşterilerimizden bilgi almaktayız. Ardından bir taşınma planı oluşturmakta ve bu plan doğrultusunda müşterilerimizin taşınma sürecinde efor harcamalarına gerek kalmadan eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Polatlı evden eve nakliyat hizmetini olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte ve bu süreçte müşterilerimizin eşyalarının hasar almamasını sağlamaktayız.

Birinci Kalite Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Polatlı nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz bu süreçte eşyaların paketlenmesi ile uğraşmak istemezler veya bu aşamaya vakit bulamazlar ise; firmamızdan eşya paketleme hizmeti alabilmektedirler. Firmamız TSE standartlarına uygun, birinci kalite ambalajlar kullanmaktadırlar. Eşyaların nakliye esnasında paketleri herhangi bir şekilde yırtılmamaktadır ve eşyalar paketleme kaynaklı olarak hasar almamaktadırlar. Eşya paketleme hizmetini firmamızdan alan müşterilerimizin ambalaj almak için harcama yapmalarına gerek olmamaktadır. Paketleme sırasında kullanılacak olan bütün malzeme ve ekipmanları ekibimiz yanlarında getirmektedirler. Aynı zamanda paketlemesi yapılacak olan eşyaların demontesi gerekiyor ise; bunu da deneyimli ekibimiz gerçekleştirmektedir. Dolayısı ile müşterilerimizin taşınma sürecinde eşyaları ile ilgili endişe etmelerini gerektirecek herhangi bir durum oluşmamaktadır.

Güvenli Polatlı Nakliyat Ve İş Yeri Taşımacılığı

Ev taşımacılığının yanı sıra Polatlı ofis taşımacılığı hizmetini de aynı hizmet kalitesi ve profesyonellikle veren bir firma olmaktayız. Müşterilerimizin iş yerlerindeki elektronik cihazların, önemli belgelerin, ofis mobilyalarının ve daha birçok eşyanın hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız. Hızlı nakliye hizmetimiz sayesinde iş yerlerindeki işlerde herhangi bir aksama olmadan eşyalar yeni adreslerine ulaşmaktadır. Aynı zamanda taşımacılık hizmetinin verileceği gün ve saat aralığını belirleme imkanı da müşterilerimizin olmaktadır. Bu süreçte müşterilerimiz eğer sigortalı nakliyat hizmetini tercih ederlerse, eşyalarının alabileceği olası hasarlardan doğabilecek olan zararlarını firmamız karşılamaktadır. Müşterilerimiz herhangi bir şekilde mağdur olmamaktadırlar.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti temelli nakliye hizmeti vererek müşterilerimizin taşınma süreçlerini yorucu bir süreç olarak değil de tahmin ettiklerinden daha kolay geçen bir olarak hatırlamalarını istemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını önemsemekte; beklentileri doğrultusunda, onların yönlendirmeleri ile nakliye hizmetimizin planlamasını yapmaktayız. Polatlı nakliyat hizmeti veren firmamız; müşterilerinin karşılaşabilecekleri olası problemleri önceden belirleyerek buna göre her gün nakliye hizmetini daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir