Pursaklar Nakliyat

Polatlı nakliyat
Polatlı Nakliyat
Kasım 10, 2020
Sincan nakliyat
Sincan Nakliyat
Kasım 10, 2020

Pursaklar Nakliyat

Pursaklar nakliyat

Pursaklar nakliyat hizmeti ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize taşınma süreçlerinin her aşamasında yardımcı olmaktayız. Ankara Yılmaz Nakliyat firması olarak müşterilerimizin hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti almalarını sağlamaktayız. Uzun yıllardır sektörde olduğumuz için referansımız olan geçmiş müşterilerimizin memnuniyetleri ile sektörde varlığımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Hızlı ve Ekonomik Pursaklar Ev Taşımacılığı

Pursaklar evden eve nakliyat hizmeti almanın her aşaması taşınacak olan kişiler için oldukça düşündürücü ve stresli olmaktadır. Ancak bu süreçte taşınacak olan kişilerin yeterince endişeli olduklarını düşünerek bu süreci onlar için daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu yüzden bu süreçte kendilerini tedirgin eden noktaları belirleyip bu noktalara göre çözümler üretmekteyiz. Öncelikle müşterilerimizin gündelik hayatlarını olumsuz etkilememesi ve nakliye süreci uzadıkça daha huzursuz olmamaları için eşyaların taşınma sürecini olabilecek en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu süreçte bütçelerini zorlamalarını istemediğimiz için kendilerine uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Eşyalarını hasarsız bir şekilde en uygun fiyatlar ile yeni adreslerine taşımaktayız.

Uzak Mesafe Pursaklar Nakliyat Hizmeti

Pursaklar nakliyat hizmeti veren firmamız Ankara içi nakliye hizmeti verdiği gibi Ankara dışına da eşyaları taşıyabilmektedir. Pursaklar şehirler arası nakliyat hizmetimizi Türkiye’nin her köşesine eşyaları taşıyarak vermekteyiz. Eşyaların taşınacağı mesafe arttıkça nakliye aracı içerisinde geçirdikleri süre de arttığı için hasar alma riskleri de çoğalmaktadır. Ancak firmamız eşyaları nakliye aracı içerisinde doğru şekilde konumlandırmaktadır. Bu sayede eşyalar taşıma durumundayken herhangi bir şekilde hasar görmemektedirler. Geniş araç filomuz ile eşya sayısı fark etmeksizin müşterilerimizin bütün eşyalarını en uzak mesafe dahi olsa hasarsız bir şekilde taşıyabilecek donanıma sahip bir firma olmaktayız.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Taşınacak olan kişiler için taşınma sürecinin en zahmetli aşaması eşya paketleme olmaktadır. Eşyaları farklı kategorilere ayırmak, hepsini tek tek paketlemek oldukça fazla zaman almaktadır. Ancak buna zamanı olmayan veya zamanı olsa dahi yapmak istemeyen müşterilerimizin endişe etmelerine gerek kalmamaktadır. Firmamız talep edilmesi durumunda eşya paketleme hizmeti vermektedir. Bu hizmet kapsamında eşyalar paketlenirken kullanılacak olan bütün malzemeleri de firmamız temin etmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin eşya paketlemek için koli ya da başka bir malzeme almasına ve bunun için para harcamasına gerek kalmamaktadır. TSE standartlarına uygun kaliteli malzemeler ile eşyaların nakliye sırasında hasar görmeyecek şekilde paketlenmesini deneyimli ekibimiz üstlenmektedir. Ayrıca kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için ilave koruma önlemleri de alınmaktadır.

Pursaklar Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak profesyonel bir taşımacılık şirketi olduğumuz için sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda kurumsal müşterilerimize de taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Pursaklar ofis taşımacılığı hizmetimiz ile beraber özel ya da kamu olması fark etmeksizin iş yerlerinin taşınmasını sağlamaktayız. Pursaklar nakliyat hizmeti veren bir firma olarak ofis eşyalarının çoğunlukla elektronik eşyalardan ve önemli evraklardan oluştuğunu bildiğimiz için bu süreçte müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir şekilde zarar almaması için ekstra özen göstermekteyiz. Aynı zamanda beklenmedik bir nedenden dolayı eşyaların zarar alması durumunda, müşterilerimizin zararlarını kuruşu kuruşuna karşılamaktayız. Ofisin işleyişini ve mesai saatlerini etkilememesi için kurumsal müşterilerimizin bize sundukları plan dahilinde eşyaları taşımaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir