Altındağ Nakliyat

Demetevler nakliyat
Demetevler Nakliyat
Ekim 28, 2020
Aydınlıkevler nakliyat
Aydınlıkevler Nakliyat
Ekim 28, 2020

Altındağ Nakliyat

Altındağ nakliyat

Altındağ nakliyat hizmeti için müşterilerimizin iletişim adreslerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Ardından kendilerinin kararlaştırdıkları gün ve saatte talep ettikleri nakliye hizmetleri tarafımızdan kendilerine verilmektedir. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak hem ekonomik hem de güvenli taşımacılık hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Nakliye sektöründe mağdur olmuş olan birçok taşınan kişinin nakliye sektörüne olan önyargısını kaldırmayı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak belirleyerek ve ticari kaygıları bir kenara iterek nakliye hizmeti vermekteyiz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde eşyalarını taşıyarak taşınma sürecinin günlük hayatlarını olumsuz etkilemesinin önüne geçmekteyiz.

Altındağ Nakliyat Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile beraber bu durum nakliye sektörüne de yansımaktadır. Nakliye sektöründe kullanılan ekipmanlar ve araçlar; işlemlerin çok daha kısa süre içerisinde ve daha güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. Firmamız nakliye sırasında kullanılacak olan bütün gelişmiş ekipmanları bünyesinde barındırmaktadır ve bu ekipmanları kullanabilme kabiliyetine sahip olan çalışanlardan ekipleri oluşturmaktadır.

Geçmişte nakliye sektöründe eşyalar evlerden taşınırken merdivenlerden taşınmaktaydı. Ancak bu şekilde dar merdivenleri olan ve yüksek katlarda bulunan binalardan eşyalar taşınırken eşyalar hasar alabilmekteydi ve nakliye ekipleri de oldukça yorulmaktaydı. Altındağ asansörlü nakliyat araçları sayesinde binaların geniş pencerelerinden ya da teraslarından eşyalar kısa süre içerisinde çıkartılmaya başlandı. Ayrıca bu süreçte nakliye ekibinin i gücü azaltıldığı için nakliye hizmetinin ücretleri de daha uygun hale geldi. Firmamız da asansörlü nakliye hizmeti veren bir firmadır.

En Hızlı Eşya Taşıma İşlemi

Altındağ nakliyat hizmeti veren firmamız; Ankara içerisinde yapılacak olan taşınma işlemlerinde 1 gün içerisinde şehir içi nakliyat hizmetini tamamlamaktadır. Ancak şehirler arası nakliye hizmetlerinde eşyaların taşınacağı süre, mevcut konum ile eşyaların taşınacağı konum arasındaki mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin bütün bölgelerine en hızlı şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. En fazla 3 gün içerisinde eşyalar yeni adreslerine ulaşmış olmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin taşınma süreçlerini gözlerinde büyütmelerinin önüne geçmiş olmaktayız.

Altındağ Nakliyat İle Sigortalı Taşının

Firmamız seneler içerisinde edindiği tecrübeler doğrultusunda sıfır hasar ile nakliye hizmeti vermektedir. Ekiplerimizin deneyimli olması, kullandığımız araç ve ekipmanların güvenli olması gibi etkenler ile güvenli taşımacılık hizmeti verebilmekteyiz. Ancak dış etkenler kaynaklı olarak gelişebilecek durumların önlemini alabilmek pek mümkün olmamaktadır. Dolayısı ile bir doğal afetin meydana gelmesi, trafik kazasının olması, eşyaların çalınması gibi durumlarda müşterilerimizin mağdur olmamaları amacı ile kendilerine sigortalı nakliyat seçeneği sunmaktayız. İsterlerse eşyalarını sigortalatarak olası bir hasar alma durumunda eşyaların hasar tutarını bizden talep edebilmektedirler.

Uygun Ücretler İle Evden Eve Nakliyat

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimize taşınma sürecini kolaylaştırmak kadar bütçelerini de sarsmayacak fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Altındağ nakliyat hizmetini taşınacak olan eşya miktarına, eşyaların taşınacağı yeni adresin uzaklığına, nakliye hizmeti sırasında ek hizmetlerin talep edilip edilmediğine göre fiyatlandırmaktayız. Her kesimden kişinin bütçelerini dert etmeden kaliteli nakliye hizmeti alabilmelerini amaçlamaktayız. Müşterilerimizin aldıkları hizmetin kapsamına bakmadan bütün müşterilerimize aynı hizmet politikasını uygulamaktayız. Parça eşya taşımacılığı gibi maliyet ve kar oranı kıyaslandığında avantajlı olmayan bir nakliye hizmeti de dahil olmak üzere bütün hizmetlerimizi aynı uygun fiyat politikası ile vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir