Aydınlıkevler Nakliyat

Altındağ nakliyat
Altındağ Nakliyat
Ekim 28, 2020
Çankaya nakliyat
Çankaya Nakliyat
Ekim 28, 2020

Aydınlıkevler Nakliyat

Aydınlıkevler nakliyat

Aydınlıkevler nakliyat hizmeti veren firmamız, uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet kalitesinden söz ettirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin eşyalarının yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız. Son teknoloji ekipmanlar ve birinci kalite malzemeler ile nakliye hizmeti sunmaktayız.

Aydınlıkevler Nakliyat

Ev taşımacılığının yanı sıra Aydınlıkevler nakliyat ve iş yeri taşımacılığı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Profesyonel bir firma olarak kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri verebilecek araçlarımız, ekipmanlarımız ve gerekli donanıma sahip olan ekiplerimiz bulunmaktadır. Ofis ortamında hizmet verilen sektöre göre değişen farklı elektronik cihazlar, önemli belgeler ve ofis mobilyaları bulunduğu için bunların kaybolmadan ve hasar almadan yeni adreslerine taşınması oldukça önemlidir. Yeterli donanıma ve ekibe sahip olmayan, profesyonel olmayan firmalardan hizmet alınması durumunda telafisi olmayan hatalar ile karşılaşılabilmektedir. Ancak firmamız senelerdir ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir ve bu alandaki başarısını sektörde kanıtlamıştır.

Türkiye’nin Her Yerine Hızlı Aydınlıkevler Nakliyat

Aydınlıkevler nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimiz, eşyalarının Türkiye’nin herhangi bir yerine taşınmasını talep edebilmektedirler. Aydınlıkevler şehir içi nakliyat hizmetlerimizde Ankara’nın hangi ilçesi ya da köyü olduğu fark etmeksizin müşterilerimizin eşyalarını istedikleri adrese kadar götürebilmekteyiz. Geniş araç filomuz ve öncesinde trafiği hesaba katıyor oluşumuz sayesinde müşterilerimize belirttiğimiz saat aralıkları içerisinde hasarsız bir şekilde eşyalarının nakliyesini aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca şehirler arası nakliyat hizmeti talep etmeleri durumunda; müşterilerimizin eşyalarını yeni adresin mevcut konuma olan uzaklığına göre bir süre belirleyerek taşımaktayız. Türkiye’nin en uzak köşesi de dahil olmak üzere, şehirler arası nakliyat hizmetini maksimum 3 gün içerisinde vermekteyiz. Nakliye hizmetini olabildiğince hızlı şekilde vermekteki esas amacımız, müşterilerimiz için nakliye sürecinin çok daha kolay olmasını sağlamaktır.

Eşya Sayısı Fark Etmeksizin Kaliteli Taşımacılık Hizmeti

Parça eşya taşımacılığı; birçok nakliye firmasının vermeyi tercih etmediği bir hizmettir. Bunun nedeni ise; sadece birkaç parça eşya ile aynı mesafenin gidiliyor olması ve bu sebeple aslında maliyetine göre yeterli miktarda kar elde edilemiyor oluşudur. Bazı firmalar hiç bu hizmeti vermezken bazı firmalar oldukça yüksek fiyatlar ile vererek müşterilerinin parça eşya taşımacılığı hizmeti almalarının önüne geçmeye çalışmaktadır. Ancak firmamız parça eşya taşımacılığı hizmetini diğer hizmetleri ile aynı fiyat politikasını benimseyerek vermektedir. Uygun fiyatlar ile müşterilerimizin bir ya da birkaç eşyalarının taşınması için bizimle iletişime geçmesi yeterli olmaktadır. Ticari kaygıları değil de müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bütün evini ya da ofisini taşıtan müşterilerimiz ile birkaç parça eşyasını taşıtacak olan müşterilerimize eşit özen göstermekteyiz.

Bütün Risklere Karşı Eşyaların Sigortalandığı Nakliye Hizmeti

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimizin araçlarını sıfır araç ile yeni adreslerine ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Aydınlıkevler evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan alan müşterilerimiz taşıtacakları bütün eşyaları sigortalatabilmektedirler. Eşyalarını sigortalatmaları durumunda, eşyaların alabileceği en ufak bir hasar da dahil olmak üzere her hasarı firmamızdan talep edebilmeleri mümkündür. Firmamız yılların getirdiği tecrübe ile beraber eşyaları hasarsız bir şekilde taşımanın garantisini vermektedir ancak dış etkenlerden kaynaklanabilecek hasarları da garanti altına almak isteyen müşterilerimiz Aydınlıkevler sigortalı nakliyat hizmeti talep edebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir