Aydınlıkevler nakliyat
Aydınlıkevler Nakliyat
Ekim 28, 2020
Çubuk nakliyat
Çubuk Nakliyat
Ekim 28, 2020

Çankaya Nakliyat

Çankaya nakliyat

Çankaya nakliyat hizmetini firmamız uzun yıllardır vermektedir ve nakliye sektöründeki gelişmeleri hizmetlerine ve kullandığı araçlara yansıtmaktadır. Ankara Yılmaz Nakliyat olarak Ankara’nın her bölgesinde nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin alıştıkları nakliye hizmetinin dışına çıkarak kaliteli ve taşınma süreçlerinin her aşamasını kolaylaştırabilecek bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Profesyonel çalışanlarımız ile beraber eşyaların paketlenmesi, demontesi, nakliyesi, montajı gibi her aşamada müşterilerimizin yanında olmaktayız. Müşterilerimiz nakliyat talep formunu doldurarak ya da iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçerek nakliye hizmeti talep edebilir ve stressiz nakliye sürecinin tadını çıkartabilirler.

Profesyonel Çankaya Ev Taşımacılığı

Ev içerisinde beyaz eşya, mobilya gibi zarar görmemesi gereken çok sayıda önemli eşya bulunduğu için Çankaya evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir firmadan alınması gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübe ile beraber, riski en aza indirerek dikkatli bir şekilde müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine nakletmekteyiz. Eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesine izin vermeden, müşterilerimizin zamandan kazanmak amacı ile eşya paketlemesini de firmamızdan talep etmesi durumunda; doğru ambalajlar ve teknikler ile paketleme yapmaktayız. Aynı zamanda eşyalarını doğru teknikler ile nakliye araçlarımıza taşımakta ve maksimum koruma ile nakliye sürecini tamamlamaktayız.

Asansörlü Araçlarla Güvenli Çankaya Nakliyat Hizmeti

Geniş araç filomuzda, Çankaya asansörlü nakliyat araçları bulunmaktadır. Özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli binalardan eşyaların taşınacak olması durumunda; hem zamandan kazanabilmek hem de eşyaların zarar görmesini ya da çevreye zarar vermesini önleyerek nakliyesini sağlayabilmek amacı ile kullanılmaktadır. Asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde müşterilerimizin uygun gördükleri ve ekiplerimizin belirttiği zaman aralıkları içerisinde eşyaların taşınması problemsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Asansörlü nakliyatın normal yöntemlere göre çok daha avantajlı olması sebebi ile Çankaya nakliyat hizmeti gibi Ankara’nın birçok ilçesine nakliye hizmeti veren firmamız; aksi bir tercih olmadığı sürece asansörlü araçlar ile eşyaların evden çıkartılmasını sağlamaktadır. Nakliye ekiplerimizin iş gücünü hafifleten ve bu sebeple nakliye hizmetinin maliyetini azaltan bir hizmettir.

Çankaya Nakliyat Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Firmamız zaman içerisinde aldığı verdiği hizmetlerin geri dönüşleri doğrultusunda hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya odaklı bir firmadır. Hasarsız ve güvenli bir şekilde eşyaların nasıl paketleneceği ve taşınacağı konusunda deneyimli olan ekipler ile çalışmaktayız. Ancak ticari kaygılar ile hareket eden nakliye firmalarının nakliye hizmeti ile ilgili oluşturdukları önyargı neticesinde, içi rahat edecek şekilde nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimize de Çankaya sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz eşyalarını bize teslim ettikten sonra eşyaların herhangi bir sebep ile hasar alması veya çalınması durumunda; müşterilerimizi mağdur etmemekte ve zararlarını karşılamaktayız. Yangın, hırsızlık, nakliye aracının yolda devrilmesi gibi firmamızın elinde olmayan sebeplerden dolayı eşyaları hasar görse dahi kayıpları karşılanmaktadır.

Mesafesiz Taşımacılık Hizmeti

Ankara Yılmaz Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını mesafe fark etmeksizin hizmet kalitemizi koruyarak taşımaya devam etmekteyiz. Hem Ankara içi hem de Çankaya şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyaların taşınacağı yeni adresin mesafesi arttıkça taşıma sırasında ortaya çıkabilecek olan riskler de artmaktadır. Ancak firmamız Çankaya nakliyat hizmeti ile bu riskleri en aza indirmeyi amaçladığı için eşyaların taşınacağı mesafe artış gösterse dahi hızlı, güvenli ve hasarsız bir şekilde eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir